Aktualności
13-07-2011
dodał: j_bronski

Zapraszam do lektury komunikatu Wydziału Sedziowskiego, który zawiera ustalenia z ostatniego zebrania WS oraz istotne informacje o kursie unifikacyjno-szkoleniowym.

więcej...
20-06-2011
dodał: m_frackowiak
Reprezentacja WZPS zajęła 3 miejsce na III Mistrzostwach Polski Sędziów w Piłce Halowej, które zostały rozegrane w OSTROWCU ŚW. od 10 do 12.06. W meczach grupowych nasi zawodnicy pokonali kolejno: Małopolskie 2:1, Opolskie 2:0, Lubuskie 2:0 (mistrz z 2010 r.) i Śląskie 2:0. W półfinale nasi sędziowie-siatkarze przegrali po zaciętej walce z reprezentantami Dolnego Śląska 1:2. Ci w finale ulegli sędziom z woj. Podkarpackiego, natomiast nasza ekipa w meczu o 3 miejsce ponownie pokonała reprezentację Śląska, tym razem 2:1. W ten sposób zawodnicy WZPS powtórzyli sukces z ub.r., kiedy na II MPS w Głuchołazach też uplasowali się na 3 pozycji. Brązowe medale dla Wielkopolski w tym roku wywalczyli: Alicja Walkowiak (Środa Wlkp.), Agnieszka Łysko (P-ń), Andrzej Padowicz (Śrem - kapitan), Błażej Wierciński (P-ń), Michał Dolski (P-ń), Mateusz Kolan (Ostrowite - rozgrywający), Mateusz Broński (Murowana Goślina), Michał Łęcki (Murowana Goślina - libero), Robert Głowiński (Puszczykowo), Łukasz Żebrowski (Swarzędz), Grzegorz Wiertlewski (Krotoszyn), Dawid Kupaj (Lisków) i Jacek Broński (Murowana Goślina - jedyny sędzia szczeblowy w składzie, kierownik drużyny). Wydział Organizacyjny WS WZPS, z którego inicjatywy nasza reprezentacja od 2 lat uczestniczy w Mistrzostwach Polski, gratuluje ostatniego sukcesu i ma nadzieję, że w przyszłym roku sprawdzi się powiedzenie "Do trzech razy sztuka" i w końcu udowodnimy wszystkim w kraju, że nie tylko najlepiej sędziujemy, ale i gramy w siatkówkę!
Fotki z turnieju w Ostrowcu Św.do pobrania na stronie: http://azs.wit.edu.pl/sedziowie.zip

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Copyright © Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej 2009.
Created: groteam
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.