Aktualności
16-04-2012
dodał: m_frackowiak

Przedstawiam w kolejności alfabetycznej skład 10-osobowej reprezentacji WZPS na IV Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej, które odbędą się w dniach 1–3.06.2012 r. w Wieliczce: Broński Jacek (Mur. Gośl.), Broński Mateusz (Mur. Gośl.), Dolski Michał (Poznań), Karbowiak Piotr (Poznań), Kolan Mateusz (Ostrowite), Kupaj Dawid (Kalisz), Łęcki Michał (Mur. Gośl.), Padowicz Andrzej (Śrem), Walkowiak Alicja (Środa Wlkp.), Wierciński Błażej (Poznań).

Treningi naszej drużyny odbywać się będą W KAŻDĄ ŚRODĘ  w godz. 19-21 na hali LOSiR przy ul. Hugona Kołłątaja 2 w Luboniu. Na obowiązkowe potwierdzenie udziału w danym treningu w każdy wtorek oczekiwać będzie kol. M. Dolski (tel. 602 828 212).

Natomiast sędziowie, którzy w grudniu ub.r. grali w meczu pokazowym z SKF KS Poznań proszeni są o pilny zwrot wypranych strojów siatkarskich do siedziby naszego Związku w Poznaniu!

Pozostałych Kolegów/Koleżanki proszę o trzymanie kciuków za naszych reprezentantów, aby znowu przywieźli z MP medale (do tej pory dwa razy sędziowie-siatkarze z Wielkopolski zajmowali III miejsce)!

04-12-2011
dodał: m_frackowiak
Komisja Organizacyjna WS WZPS z radością zawiadamia, że Reprezentacja Sędziów WZPS pokonała w  towarzyskim meczu siatkarskim drużynę Zarządu klubu SKF KS Poznań 2:1. Odbył się on 3 grudnia w godzinach wieczornych na hali Politechniki Poznańskiej w obecności kibiców i przyjaciół w/w klubu w ramach imprezy charytatywnej zorganizowanej przez SKF. Drużyna sędziów wystąpiła w następującym składzie (kolejność alfabetyczna): Mariusz Frąckowiak, Marcin Kaliszan, Maciej Machowczyk, Mateusz Mendyka (libero), Rafał Mischke, Marcin Owczarzak, Robert Woźniak, Łukasz Żebrowski (kpt). Głośnym dopingiem naszych siatkarzy do zwycięstwa poprowadzili kol. Andrzej Kaczmarek i Dawid Kamiński. Następny mecz Reprezentacja Sędziów WZPS rozegra z ekipą SKF-u w kwietniu przyszłego roku w ramach obchodów kolejnej rocznicy powstania tego klubu. Mamy nadzieję, że w rewanżu znowu będziemy górą!
25-11-2011
dodał: j_bronski

Komunikat WS nr 2/2011

więcej...
30-10-2011
dodał: t_manszewski

Aktualne dane sędziów i klubów.

więcej...
16-08-2011
dodał: b_swist

W dziale "Materiały szkoleniowe" znajduje sie baza pytań na kursokonferencję szkoleniową w Rogoźnie. 

Zapraszam do lektury.

Plik jest w formacie PDF i nie jest szkodliwy dla komputera.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Copyright © Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej 2009.
Created: groteam
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.