Aktualności
04-12-2011
dodał: m_frackowiak
Komisja Organizacyjna WS WZPS z radością zawiadamia, że Reprezentacja Sędziów WZPS pokonała w  towarzyskim meczu siatkarskim drużynę Zarządu klubu SKF KS Poznań 2:1. Odbył się on 3 grudnia w godzinach wieczornych na hali Politechniki Poznańskiej w obecności kibiców i przyjaciół w/w klubu w ramach imprezy charytatywnej zorganizowanej przez SKF. Drużyna sędziów wystąpiła w następującym składzie (kolejność alfabetyczna): Mariusz Frąckowiak, Marcin Kaliszan, Maciej Machowczyk, Mateusz Mendyka (libero), Rafał Mischke, Marcin Owczarzak, Robert Woźniak, Łukasz Żebrowski (kpt). Głośnym dopingiem naszych siatkarzy do zwycięstwa poprowadzili kol. Andrzej Kaczmarek i Dawid Kamiński. Następny mecz Reprezentacja Sędziów WZPS rozegra z ekipą SKF-u w kwietniu przyszłego roku w ramach obchodów kolejnej rocznicy powstania tego klubu. Mamy nadzieję, że w rewanżu znowu będziemy górą!
25-11-2011
dodał: j_bronski

Komunikat WS nr 2/2011

więcej...
30-10-2011
dodał: t_manszewski

Aktualne dane sędziów i klubów.

więcej...
16-08-2011
dodał: b_swist

W dziale "Materiały szkoleniowe" znajduje sie baza pytań na kursokonferencję szkoleniową w Rogoźnie. 

Zapraszam do lektury.

Plik jest w formacie PDF i nie jest szkodliwy dla komputera.

13-07-2011
dodał: j_bronski

Zapraszam do lektury komunikatu Wydziału Sedziowskiego, który zawiera ustalenia z ostatniego zebrania WS oraz istotne informacje o kursie unifikacyjno-szkoleniowym.

więcej...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Copyright © Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej 2009.
Created: groteam
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.