Aktualności
21-10-2013
dodał: j_bronski

Bardzo ważna informacja dla wszystkich sędziów!

więcej...
11-07-2013
dodał: t_manszewski

Wielkopolscy sędziowie na 8. miejscu w Mistrzostwach Polski.

więcej...
09-07-2012
dodał: j_bronski

Aktualny komunikat Wydziału Sędziowskiego

więcej...
18-06-2012
dodał: j_janecki

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję Kol. Kol. Sędziów, że od tego sezonu mamy w swoich szeregach 5 sędziów szczebla centralnego w Siatkówce Plażowej. Na tegorocznym kursie w Łodzi uprawnienia po raz pierwszy uzyskał Mateusz Kolan.

Pozostali sędziowie szczebla centralnego: Małgorzata Purol, Róża Wachowska, Justyna Więcek i Mariusz Szermiński.

Serdeczne gratulacje!!!

więcej...
16-04-2012
dodał: m_frackowiak

Przedstawiam w kolejności alfabetycznej skład 10-osobowej reprezentacji WZPS na IV Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej, które odbędą się w dniach 1–3.06.2012 r. w Wieliczce: Broński Jacek (Mur. Gośl.), Broński Mateusz (Mur. Gośl.), Dolski Michał (Poznań), Karbowiak Piotr (Poznań), Kolan Mateusz (Ostrowite), Kupaj Dawid (Kalisz), Łęcki Michał (Mur. Gośl.), Padowicz Andrzej (Śrem), Walkowiak Alicja (Środa Wlkp.), Wierciński Błażej (Poznań).

Treningi naszej drużyny odbywać się będą W KAŻDĄ ŚRODĘ  w godz. 19-21 na hali LOSiR przy ul. Hugona Kołłątaja 2 w Luboniu. Na obowiązkowe potwierdzenie udziału w danym treningu w każdy wtorek oczekiwać będzie kol. M. Dolski (tel. 602 828 212).

Natomiast sędziowie, którzy w grudniu ub.r. grali w meczu pokazowym z SKF KS Poznań proszeni są o pilny zwrot wypranych strojów siatkarskich do siedziby naszego Związku w Poznaniu!

Pozostałych Kolegów/Koleżanki proszę o trzymanie kciuków za naszych reprezentantów, aby znowu przywieźli z MP medale (do tej pory dwa razy sędziowie-siatkarze z Wielkopolski zajmowali III miejsce)!

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Copyright © Wydział Sędziowski Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej 2009.
Created: groteam
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.