Aktualności
25-05-2015
dodał: j_bronski

Reprezentacja sędziów Wielkopolskiego WZPS na VII MISTRZOSTWACH POLSKI SĘDZIÓW w piłce siatkowej zajęła 3 miejsce pokonując reprezentację województwa Lubuskiego 2 : 0. Niestety drogę do historycznego finału zamknęła nam reprezentacja Podkarpacia, która okazała sie zespołem bardziej dojrzałym  i pokonała nas 2 : 0. Skład reprezentacji : Karolina Matuszak, Joanna Napierała, Alicja Walkowiak, Adam Biernat, Jacek Broński, Mateusz Broński, Mateusz Kolan, Dawid Kupaj, Andrzej Padowicz (kapitan), Błażej Wierciński, Grzegorz Wiertlewski, Robert Woźniak,  Łukasz Żebrowski. W turnieju uczestniczyło 16 drużyn reprezentujących wszystkie województwa. Sukces cieszy tym bardziej, iż trafiliśmy (jak się okazało podczas turnieju) do najtrudniejszej grupy, w któej wyeliminowaliśmy broniące tytułu województwo Śląskie i zremisowaliśmy z województwem Mazowiecki - wicemistrzem MP. Przypominamy, że był to 6 udział naszej reprezentacji w MP sędziów, w których zdobyła do tej pory 3 brązowe medale. Liczymy na finał za rok ...

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla całej reprezentacji!!!